• 31 osób lubi to
 • Firma, organizacja lub instytucja
 • The official Lifeinvader page of the Los Santos Fire Department
 • Równo siedemnaście lat temu doszło do tragedii która wstrząsnęła całym krajem oraz światem. 11 Września 2001 roku, doszło do ataku na World Trade Center w wyniku którego zginęło 2996 osób a rannych zostało 6291 osób. W tym dniu wszyscy obywatele złączyli się aby razem podnieść się po tak tragicznym wydarzeniu. Druga zmiana z Davis Fire Station upamiętniła minutą ciszy wszystkich poległych tego dnia.
  #LSFD #DFD #WTC #9/11 #NeverForget
  zaloguj się, aby polubić, udostępniać i komentować! 4 1 2
 • W dniu wczorajszym tj. 07.09 około godziny 17:40 jednostka Davis Fire Station została zadysponowana do zgłoszenia o próbie samobójczej. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane jednostki Rescue 32 oraz Engine 32, które po dotarciu zastały nieprzytomnego mężczyznę leżącego na ziemi. Ratownicy niezwłocznie przystąpili do działań ratowniczych w celu jak najszybszego ustabilizowania rannego. Stwierdzono u skoczka złamania oraz liczne krwotoki wewnętrzne które zmusiły ratowników do jak najszybszego transportu poszkodowanego do Los Santos Medical Center. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
  zaloguj się, aby polubić, udostępniać i komentować! 0 0 0
 • W dniu wczorajszym tj. 29.08.2018r o godzinie 20:02 w Los Santos można było usłyszeć huk. Do nadzwyczajnej sytuacji został zadysponowany Battalion 11 , do sprawdzenia przyczyny ów huku. Na miejscu jednostka zastała widok katastrofy lotniczej. Battalion wrócił do remizy, po czym został wysłany zastęp Engine 32 wraz z Rescue 32 które po dotarciu na miejsce zdarzenia zastały stojący w płomieniach helikopter stacji radiowej Weazel News z urwanym śmigłem ogonowym. Ratownicy niezwłocznie rozpoczęli działania gaśnicze, po których przystąpiono do próby ratowniczej znajdującego się w środku pilota. W skutek dużej skali pożaru ratownicy nie byli w stanie stwierdzić płci pilota oraz stwierdzili zgon. Na miejsce został wezwany Koroner który przetransportował ciało do kostnicy. Pracownicy Davis Fire Station po czynnościach ratowniczych przystąpili do czynności usuwania elementów z drogi aby wznowić ruch na zamkniętych odcinkach drogowych. Obecne przyczyny katastrofy są ustalane. Z informacji które udzieliło Weazel News pilotem śmigłowca była CEO Madison Johansson, w imieniu Los Santos Fire Department składamy kondolencje rodzinie oraz bliskim zmarłej.
  zaloguj się, aby polubić, udostępniać i komentować! 6 0 1
 • Witamy na naszej oficjalnej stronie! Prezentujemy Wam naszych kolegów z pierwszej zmiany którzy w tą sobotnią noc będą czuwać nad Waszym bezpieczeństwem! Frederick Lorenzo Matthew Agame Adalbert Toure Jeremy Simons
  #DavisFD #SaveLS #LSFD #Firefighterlife #work
  zaloguj się, aby polubić, udostępniać i komentować! 8 1 2
Więcej historii